Moja ponuka lekcií angličtiny pre firmy a jednotlivcov

3 dôvody prečo si ma vybrať ako vašu angličtinárku: 

Rýchlo vás prekuknem

Za prvých 30 minút úvodnej lekcie, keď sa budeme rozprávať po anglicky, zistím vaše silné stránky a nedostatky. V druhej časti lekcie môžeme hneď na nich pracovať. A vytvorím vám plán, ako vaše zlepšenie dosiahnuť.

Nuda vám nehrozí

Monotónne hodiny nebavia ani mňa. Môžete zabudnúť na učebnice, a pripravte sa na konverzácie o aktuálnych témach. Mechanické robenie cvičení ešte nikoho neosvietilo.

Lekcie prispôsobené len na vás

Pomôžem vám rozvíjať to, čo naozaj potrebujete vedieť. Viem lekciu okamžite prispôsobiť vašim momentálnym potrebám, napríklad pripraviť vás na prezentáciu, pohovor, obchodné stretnutie, rodinný obed či rande. Lekcie sú vhodné pre všetky úrovne od A1 – úplných začiatočníkov až po C2 – profesionálov, ktorí si potrebujú občerstviť bežnú komunikáciu či venovať sa konkrétnej oblasti. 

Pozrite si moju ponuku:

Nič neviem, alebo stále začínam (A1 – B2)

Angličtina do práce / Business English (B1 – C1)

Angličtina pre dizajnérov a dizajnérky / English for Design (A2 – C2)

Technická angličtina (nielen) do práce / English for Geeks (B1 – C1)

Právnická angličtina (B2 – C2) / Legalese (B1 – C2)

– príprava na certifikát ILEC.

Pokecajme si! / Let’s chat! (B1 – C2) 

Cena za 60-minútovú či 90-minútovú lekciu sa počíta podľa:

– času, 

– počtu lekcií, 

– počtu účastníkov. 

Napíšte mi a na hodinovej sadzbe sa určite dohodneme. Platí sa po prvej hodine za balík lekcií dopredu (minimálne 10 hodín). Pri väčších balíkoch možná zľava. 

V cene sú zahrnuté: materiály, vyučovanie online napr. cez Google Hangout alebo What’s App, Webex, … a podľa situácie občas vo vašich priestoroch. 

O mne: 

S vyučovaním angličtiny som začala po skončení vysokej školy (UK BA) v roku 2005, kde som študovala anglický jazyk a literatúru na Pedagogickej fakulte. Venujem sa hlavne výuke jednotlivcov a malých skupín. Pozrite si moje blogy

Teším sa na spoluprácu s vami!